Magdalena Wołkowicz - Life Advisor & Coach

Zindywidualizowana edukacja. 
Towarzyszenie w rozwoju osobistym i zawodowym.
Doradztwo i mentoring biznesowy.

kontakt:
Magdalena Wołkowicz

telefon:
0-608-321-293

e- mail:
magdalena.wolkowicz@lifeadvisor.eu

skype:
lifeadvisor

facebook:
lifeadvisor Magdalena Wołkowicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Coaching jest jak proces produkcji wina.
Najpierw dojrzewają winogrona, potem fementują pod kontrolą w beczkach, aż w końcu cieszą smakiem szlachetnego trunku!
DOJRZEWANIE - to cel nad którym pracuję z Klientem - FERMENTACJA -  to czas realizacji i zmagań  -
DEGUSTACJA - czas cieszenia się  smakiem sukcesu!                                                                          
   Home      Polecane linki
 
Poniżej linki do zaprzyjaźnionych firm i organizacji oraz przyjaciół, którym ufam (alfabetycznie aby było sprawiedliwie):
 

http://aleksandrapavoni.daportfolio.com

Aleksandra Pawoni - fotograf, artystka, wystawiająca swoje prace w licznych galeriach. Jeśli potrzebujesz więcej niż tylko zwykłego fotografa - dobrze trafiłeś!

 
  

http://babybart.pl

 

Internetowy sklep za zabawkami! Założyli go fantastyczni, młodzi rodzice z myślą nie tylko o swoich pociechach. Myślę, że nie tylko dzieci będą nim zachwycone! Odwiedźcie koniecznie!

http://www.collegiumvini.pl

 
Jedyna w Polsce szkoła enologiczna. Stworzona przez pasjonatów, aby szerzyć wiedzę o winie, winiarstwie i enoturystyce. Naprawdę nie potrzebują reklamy! 
 

Strona przyjaciela, prawnika i tłumacza a jednocześnie wielkiego społecznika i człowieka wielkiego serca, który wspiera i rozwija małą społeczność na mazurach, w Małdytach.
 
 

http://www.nowywyszkowiak.pl

Zaprzyjaźniona gazeta regionalna, tygodnik wydawany w Wyszkowie. Tworzą ją ludzie, dla których nie jest to tylko praca, ale prawdziwa pasja. Jasno, przejrzyście i konkretnie. Warto poczytać.


 

http://www.rajskajablon.pl 

Strona mojej mentorki i coacha Barbary Ołdakowskiej - Żyłki i jej znajomych.  "Rajska Jabłoń, to przestrzeń, gdzie dojrzewa Dojrzałość" i chociaż to konkurencja - to polecam ich usługi, bo bez Basi nie zostałabym Life Advisorem!

 

 
WBS
 

http://www.wbsound.pl

Spacjaliści od nagłośnienia i świateł na różne imprezy. Ich hasło "To brzmi dobrze" i mówi samo za siebie. Ale nie tylko nagłośnienie i światła są ich mocną stroną - wizja też.

 

 
Zaprzyjaźniona grupa bluesowa, grająca intrygującą muzykę, z naprawdę z ogromnym potencjałem twórczym. Zmienny skład, ale lider Waldek Bieniek ciąż ten sam niezmienny.
Hostowane na o12.pl