Magdalena Wołkowicz - Life Advisor & Coach

Zindywidualizowana edukacja. 
Towarzyszenie w rozwoju osobistym i zawodowym.
Doradztwo i mentoring biznesowy.

kontakt:
Magdalena Wołkowicz

telefon:
0-608-321-293

e- mail:
magdalena.wolkowicz@lifeadvisor.eu

skype:
lifeadvisor

facebook:
lifeadvisor Magdalena Wołkowicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Coaching jest jak proces produkcji wina.
Najpierw dojrzewają winogrona, potem fementują pod kontrolą w beczkach, aż w końcu cieszą smakiem szlachetnego trunku!
DOJRZEWANIE - to cel nad którym pracuję z Klientem - FERMENTACJA -  to czas realizacji i zmagań  -
DEGUSTACJA - czas cieszenia się  smakiem sukcesu!                                                                          
   Home      O mnie      Wartości
 
MOJA WIZJA

 

"WSZYSTKIE NASZE PROBLEMY ZOSTAŁY STWORZONE PRZEZ LUDZI I MOGĄ ZOSTAĆ PRZEZ LUDZI - ROZWIĄZANE".

John Fitzgerald Kennedy

 

Wierzę, że wszystkie problemy (oprócz tych, związanych z boską ingerencją) można rozwiązać. Czasami myślimy, że znaleźliśmy się w sytuacji bez wyjścia (przemoc w domu, brak pracy, kłopoty z dziećmi, nieumiejętność tworzenia stałych związków, bolesne straty, problemy dnia codziennego), takie postrzeganie sprawia, że tracimy radość życia. Nieraz wystarczy, że ktoś bliski poda nam rękę i możemy kroczyć naprzód, ale zdarza się, że sytuacja jest tak złożona, że wymaga pomocy specjalisty.
 

Jako Life Advisor & Coach mogę zaoferować Ci realną pomoc. Poznając Cię przez rozmowę podczas indywidualnych spotkań, pomogę Ci spojrzeć na Twoją sytuację z innej perspektywy i będę towarzyszyć Ci drodze do zmiany i rozwiązania zaistniałych problemów. 
 

 

MOJA MISJA

 

"NALEŻY TAK ZORGANIZOWAĆ ŻYCIE, ABY KAŻDA CHWILA MIAŁA W NIM SWOJE ZNACZENIE".

 

Iwan Turgieniew

 

Chchciałabym aby każda chwila w życiu była ważna. Życie, które otrzymaliśmy w darze jest kruche, krótkie, ale wiem, że każde ma sens i wielką wartość. Rodzimy się po to, aby poszukiwać powołania, sensu i celu w życiu. Doskonaląc siebie, rozwijając talenty, realizując cele i marzenia - sprawiamy, że świat także staje się coraz lepszy, a każda chwila naszego życia jest szczęśliwa.

Jako Life Advisor & Coach chciałabym towarzyszyć Ci w odkrywaniu potencjału i talentów, ale też sensu cierpienia i tego co Cię spotyka. Pragnę pomóc rozwijać kompetencje i realizować marzenia.

 

 

MOJA STRATEGIA

 

"ŻYCIE TO TYLKO KRÓTKA WĘDRÓWKA, DLATEGO WARTO ZMIENIAĆ TO, NA CO MAMY WPŁYW  I  UCZYĆ SIĘ AKCEPTOWAĆ TO, CZEGO ZMIENIĆ NIE MOŻEMY".

  

autor nieznany

 

Kieruję się tą maksymą, bo jestem głęboko przekonana, że naprawdę wiele możemy zmienić, i mamy wpływ na nasze życiei na to jakie ono jest. Wymaga to od nas chwili "zatrzymania się" i refleksji. Trudno nam jednak patrzeć na siebie obiektywnie, często bowiem nie znamy siebie naprawdę kryjąc się pod maskami czy pancerzami ochronnymi.
 

Jako Life Advisor & Coach chciałabym dzielić się z Tobą nie tylko moją wiedzą i doświadczeniem ale także przyjaźnią, która sprawia, że jesteśmy gotowi zdjąć maski bez strachu przed oceną czy zranieniem, aby poznawać siebie coraz bardziej, zmieniać to co możemy. 

 

Hostowane na o12.pl